Maarten Visscher

Sales Manager Condor Nederland & België
M: +31(0) 6 12 740 675
E:  m.visscher@agrifac.com
 

 

Wim Ziel

Sales Manager Holmer Exxact
M: +31(0) 6 531 229 51
E:  w.ziel@agrifac.com
 

 

Roelof van 't Ende

Product Manager Milan
M: +31 (0) 6 235 601 51
E:  r.vantende@agrifac.com
 

 
         
Abemec BV
Pater van den Elsenlaan 4,
5462 GG Veghel
t   +31 (0)413 38 29 11
e  info@abemec.nl
w www.abemec.nl
  Abemec Geldermalsen
Rijnstraat 51a,
4191 CK  Geldermalsen
t   +31 (0)345 57 52 66
e  geldermalsen@abemec.nl
w www.abemec.nl
  Abemec BV
Dintel 5,
5422 VT  Gemert
t   +31 (0)492 36 27 76
e  gemert@abemec.nl
w www.abemec.nl
         
Abemec Gilze
Biestraat 1,
5126 NH  Gilze
t   +31 (0)161 45 50 55
e  gilze@abemec.nl
w www.abemec.nl
  Abemec Goes
Smithweg 9, 
4462 HC Goes
t   +31 (0)113 22 12 00
e  goes@abemec.nl
w www.abemec.nl
  Abemec Hoogeloon
Dominepad 6b,
5528 NC Hoogeloon
t   +31 (0)497 682 646
e  hoogeloon@abemec.nl
w www.abemec.nl
         
Abemec Kerkwerve
Verseputseweg 3,
4321 TC  Kerkwerve
t   +31 (0)111 41 24 55
e  kerkwerve@abemec.nl
w www.abemec.nl
  Abemec Lamswaarde
F. Hendrikstraat 60,
4586 AC  Lamswaarde
t   +31 (0)114 69 03 80
e  lamswaarde@abemec.nl
w www.abemec.nl
  Abemec Rijsbergen
St. Bavostraat 104a,
4891 CK  Rijsbergen
t   +31 (0)765 96 20 59
e  rijsbergen@abemec.nl
w www.abemec.nl
         
Abemec Schoondijke
Lange Heerenstraat 46,
4507 BB  Schoondijke
t   +31 (0)117 40 13 05
e  schoondijke@abemec.nl
w www.abemec.nl
  Abemec Sevenum
Horsterweg 70,
5975 NB  Sevenum
t   +31 (0)773 24 10 30
e  sevenum@abemec.nl
w www.abemec.nl
  Abemec Steenbergen
Gibsonstraat 13,
4651 SW  Steenbergen
t   +31 (0)167 56 45 91
e  steenbergen@abemec.nl
w www.abemec.nl
         
Barkhuis Mechanisatie B.V.
Nijverheidslaan 50, 
9581 EK Musselkanaal
t   +31 (0)599 41 71 10
e  info@ottobarkhuis.nl
w www.ottobarkhuis.nl
  Dick Klok Mechanisatie Poortvliet
Paasdijkweg 29,
4693 RE Poortvliet
t   +31 (0)166 61 30 15
e  joost@dickklok.nl
w www.dickklok.nl
  Dick Klok Mechanisatie B.V.
Drieendijk 1d,
3218 LB Heenvliet
t   +31 (0)181 66 10 55
e  joost@dickklok.nl
w www.dickklok.nl
         
Faber Agracentrum
Kadal 48,
9079 PC St.-Jacobiparochie 
t   +31 (0)518 49 14 64 
e  info@faberagracentrum.nl
w www.faberagracentrum.nl
  Frans Stolk Mechanisatie
Bernhardlaan 172,
1791 XJ Den Burg
t   +31 (0)222 31 27 52
e  info@stolkmechanisatie.nl
w www.stolkmechanisatie.nl
  Graafstra Mechanisatie
Venekoterweg 5, 
8431 HG te Oosterwolde
t   +31 (0)516 51 22 33
e  info@graafstra.nl
w www.graafstra.nl
         
L.M.D. Pellikaan Den Andel
Oude Dijk 26,
9956 PC Den Andel 
t   +31 (0)595 42 23 38
e  bertjan@lmdpellikaan.nl
 
  LMB. Geertsema B.V.
Olde Borchweg 32, 
9853 TC Munnekezijl
t   +31 (0)594 68 83 56
e  info@lmbgeertsema.nl
w www.lmbgeertsema.nl
  LMB. Hoftijzer B.V.
Klokkemakersweg 19,
7122 KB Aalten
t   +31 (0)543 46 63 63
e  mail@lmbhoftijzer.nl
w www.hoftijzerlmb.nl
         
Mecha Service Emmeloord
Industrieweg 49,
8302 AC Emmeloord
t   +31 (0)527 61 29 25
e  info@mecha-service.nl
w www.mecha-service.nl
 
  Mechanisatie Centrum Flakkee
Lievevrouwepoldersedijk 1B,
3243 LA Stad aan het Haringvliet 
t   +31 (0)187 61 18 88
e  info@gebrvanderhoek.nl
w www.gebrvanderhoek.nl
 
  Mechanisatie 
Haarlemmermeer
IJweg 975,
2131 LV Hoofddorp
         
Mechanisatie Marienberg 
Kloosterdijk 17,
7692 PH Mariënberg
  P.Kriesels Landbouwtechniek
Kruislandseweg 22,
4724 SM Wouw
t   +31 (0)165 30 17 04
e  info@pkriesels.nl
w www.pkriesels.nl
  Smelt Mechanisatiebedrijf
Genderensedijk 15a,
4265 JJ Genderen
t   +31 (0)416 35 24 72 
e  info@smb-genderen.nl
w www.smb-genderen.nl
         
Steenbergen Middelkoop
Marconistraat 1,
3281 NB Numansdorp
  Uildriks Mechanisatie B.V. 
Zeilmakerstraat 2,
9403 VA Assen
t   +31 (0)592 34 59 99
e  info@uildriksmechanisatie.nl
w www.uildriksmechanisatie.nl
  Uildriks Mechanisatie B.V.
Dorpsstraat 13,
7933 PA Pesse
t   +31 (0)528 24 17 91
e  info@uildriksmechanisatie.nl
w www.uildriksmechanisatie.nl
         
Van Arendonk Mechanisatie
Landbouwweg 46,
3899 BG Zeewolde
  Van Arendonk Mechanisatie
Havenweg 3,
8251 KB Dronten
  Van der Sluis Anna Paulowna
Spoorsingel 17
1761 EA, Anna Paulowna
t   +31 223 53 16 44
         
Van der Sluis Dirkshorn
C. de Vriesweg 3
1746 CL, Dirkshorn
t   +31 224 55 13 87
  Van der Sluis De Goorn
Breeuwhamer 14
De Goorn 
t   +31 6 835 438 45
  Van der Sluis Zwaagdijk
Marktweg 11
1681 NM, Zwaagdijk-Oost
t   +31 228 56 66 00
         
Van Leeuwen Mechanisatie
De Werven 8,
2731 AZ Benthuizen
t   +31 (0)793 31 93 11
info@vanleeuwenmechanisatie.nl
  Vohamij Mechanisatie
Biesstraat 47,
6093 AC Heythuysen
t   +31 (0)475 49 11 00
e  info@vohamij.nl
w www.vohamij.nl
  Zeelandtrac Landbouwmechanisatie
Cruijckelcreke 10
4491 PS, Wissenkerke
t   +31 113 373 970

 

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Alle Rechte vorbehalten.